wyszukiwanie zaawansowane
» Dostawa

Kontakt

Dostawa

Wysyłka
  1. Bezpłatna przesyłka dla zamówień powyżej 300zł
  2. Przesyłka kurierska DPD
  3. Odbiór osobisty 0,00zł

Zwroty
Zwrot zakupionych towarów jest przyjmowany tylko pod warunkiem, że nie były używane, posiadają oryginalne opakowanie, są dostarczone w komplecie (wraz z dołączonym osprzętem). Pieniądze za zwrócony towar zostaną wysłane na podane konto lub adres w ciągu 7 dni roboczych. Koszty zwrotów ponosi kupujący.

Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko na podstawie protokołu reklamacyjnego spisanego w obecności doręczyciela. Pokrywamy koszty przesyłek wynikłych z błędnej realizacji zamówienia przez nasz sklep.

UWAGA: Przed odebraniem przesyłki od kuriera Klient powinien sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W szczególności należy zwrócić uwagę na stan taśm lub plomb naklejonych na przesyłkę. W przypadku, gdy opakowanie przesyłki nosi znamiona uszkodzenia lub, gdy plomby (taśmy) są zerwane należy w obecności kuriera sporządzić protokół szkody oraz skontaktować się jak najszybciej ze sprzedawcą w celu wyjaśnienia sprawy. Ważne : Dokładnie sprawdź opakowanie przesyłki. Zajrzyj także do wnętrza paczki.

Jeśli zauważysz uszkodzenie, zarysowanie lub brak części zamówienia, koniecznie spisz protokół reklamacyjny z datą odebrania paczki. Zachowaj jedną sztukę „protokołu szkody” dla siebie oraz wyślij ją do nas w formie skanu na adres mailowy: bok@tylkodlamnie.pl lub na adres firmy: AuViCon, Cicha Góra 84, 64-300 Nowy Tomyśl. W odpowiedzi otrzymasz informacje od obsługi sklepu z wyjaśnieniami. W zależności od zdarzenia, zakupiony produkt zostanie naprawiony, wymieniony lub zostaną dosłane brakujące elementy zamówienia.


Przejdź do strony głównej